Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
AKTUALNOŚCI

 

Życie w sieci. Jestem tu, obok.

 

     Nowe technologie stały się codziennością. Bez względu na to, czy nam dorosłym - ten fakt się podoba, czy nie, na naszych oczach dorasta pokolenie, dla którego świat bez Internetu nie istnieje. Dla naszych uczniów Internet jest tak naturalnym elementem codzienności jak dla nas elektryczność (która z kolei dla pokolenia naszych dziadków nie zawsze była oczywistością). To podstawowy fakt, z którym dorośli - rodzice i nauczyciele - muszą zmierzyć się w kontaktach z uczniami i dziećmi. 

  "Życie w sieci. Jest tu, obok” to program edukacyjny skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych mający na celu uświadomienie zagrożeń i korzyści płynących z dostępności nowych technologii. 

     W trakcie 45 minutowej lekcji uczeń dowie się jakie są różnice między emocjonalnymi a informacyjnymi benefitami wynikającymi z komunikacji z drugim człowiekiem, pozna pojęcie hierarchii potrzeb Maslova, potrafił będzie uzasadnić swoje zdanie przy użyciu merytorycznych argumentów, nauczy się prowadzić dyskusję itp.  

     Metody pracy wykorzystane podczas prelekcji to burza mózgów, praca w parach, dyskusja i analiza filmu.

     Pogadanka pozwoli na przeprowadzenie w interesujący sposób dyskusji z młodzieżą na temat roli technologii w codziennym życiu, a przede wszystkim w komunikacji z bliskimi.

 

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 609-181-114.

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!.

 
 

 

bip

rolban

logo zatrzymania smogu2

nie

segre

rig

knm

puk

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY