AKTUALNOŚCI

1

Ogólnopolski Dzień Straży Miejskich i Gminnych

 Uroczysta odprawa z okazji ogólnopolskiego Dnia Straży Miejskich i Gminnych

   29 sierpnia, obchodzone jest święto Straży Miejskiej i Gminnej. Zostało ono ustanowione w rocznicę uchwalenia ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. określającej zasady działania straży gminnej.

   W czwartek w godzinach dopołudniowych w Straży Miejskiej Kalisza odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Strażnika Miejskiego. Na odprawę przybyli Prezydenci Miasta Kalisza, przedstawiciele komórek organizacyjnych miasta Kalisza, służb mundurowych, instytucji edukacyjnych oraz NSZZ Solidarność.

   W trakcie odprawy Komendant Straży Miejskiej wygłosił przemówienie podczas którego podziękował wszystkim współpracownikom za codzienną ciężką i wzorową pracę. Podziękowanie skierował również do Władz Miasta Kalisza za dotychczasową współpracę i wsparcie w realizowanych przez funkcjonariuszy działaniach. Kolejną częścią odprawy było wręczenie nominacji na wyższe stopnie służbowe oraz odznak okolicznościowych za służbę w Straży Miejskiej Kalisza.

   Wszystkim zaproszonym gościom dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Natomiast awansowanym i odznaczonym strażnikom gratulujemy.

 

 

bip

rolban

logo zatrzymania smogu2

nie

segre

rig

knm

puk

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 654 450 lub 627 646 900

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY